Рішення

Рішення
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів ПП «Надь»
15.42 КБ pdf
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів Липоводолинського ДНЗ (ясла-садок) «Веселка» Липоводолинської селищної ради, смт. Липова Долина
17.34 КБ pdf
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів ТОВ «ВЕПРИК ПЛЮС»
18.47 КБ pdf
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів ПП «Надь»
15.52 КБ pdf
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів ТОВ «Діамант-Агро»
15.93 КБ pdf
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів ДНЗ №21 «Волошка», м. Суми, Сумської області
17.88 КБ pdf
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів Богданівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Шосткінської районної ради, с. Богданівка, Шосткінського району Сумської області
18.69 КБ pdf
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів В'язенського НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ, с. В'язенка, Путивльського району Сумської області
17.55 КБ pdf
Інформація щодо виявлення загрози для життя та здоров'я людини або тварини в ході перевірки оператора ринку харчових продуктів Тулиголівському ДНЗ (дитячий садок) «Малятко» Кролевецького району, Сумської області
17.58 КБ pdf
РІШЕННЯ №04 від 24.04.2019 р. "Про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів за порушення законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя"
295.86 КБ pdf

Сторінки

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.