Кадрова політика

Вакансії
Наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 30.10.2018 № 742-К "Про внесення змін до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 25.10.2018 № 732-к"
60.58 КБ pdf
Перелік вакантних посад щодо яких оголошено конкурс.
29.94 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «Б») (місце роботи - м. Шостка, Сумська область)
62.79 КБ pdf
Наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 25.10.2018 № 732-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області".
83.29 КБ pdf
Перелік вакантних посад щодо яких оголошено конкурс.
51.41 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Білопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «Б») (місце роботи – м. Білопілля, Сумська область)
266.46 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «Б») (місце роботи – м. Буринь, Сумська область)
265.05 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «Б») (місце роботи – с.м.т. Велика Писарівка, Сумська область)
265.03 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Глухівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «Б») (місце роботи – м. Глухів, Сумська область)
265.4 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «Б») (місце роботи – с.м.т. Краснопілля, Сумська область)
265.31 КБ pdf

Сторінки

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу