Вакансії 2017 року

Наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 22.12.2017 № 557-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області"
43.34 КБ pdf
Перелік вакантних посад щодо яких оголошено конкурс.
30.05 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади начальника Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «Б»)
246.5 КБ pdf
Наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 21.12.2017 № 1058-ОД "Про скасування результатів конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Шосткинського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 23.11.2017."
44.73 КБ pdf
Наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 27.11.2017 № 520-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області"
104.31 КБ pdf
Перелік вакантних посад щодо яких оголошено конкурс.
125.83 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу економічної діяльності управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «В»)
115.46 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «В») (дві посади)
114.02 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу управління персоналом Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «В») (дві посади)
117.19 КБ pdf
Умови проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (категорія «В») (місце роботи – м. Суми, Сумська область)
120.44 КБ pdf

Сторінки

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.