Механізми повідомлення про порушення антикорупційного законодавства

Механізми повідомлення про порушення антикорупційного законодавства

Способи, якими можна повідомити про порушення, вчинене співробітниками
Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області:

  1. Зателефонувавши до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління за телефоном: 0542 77 90 55 (пн-чт з 9.00 до 18.00, пт - з 9.00 до 16.45).
  2. Через електронну пошту до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління stopkor@dpss-sumy.gov.ua або приймальні Головного управління post@dpss-sumy.gov.ua.
  3. Надіславши листа засобами поштового зв’язку на адресу м. Суми, вул. Гамалія, 25, 40021 з приміткою «Про корупцію».
  4. Заповнивши форму у віконці «Повідом про корупцію» на сайті Головного управління в рубриці «Антикорупційна діяльність».
  5. Під час особистого прийому у начальника Головного управління або завідувача сектору з питань запобігання корупції» Головного управління.

Графік
проведення особистого прийому громадян, представників юридичних осіб та співробітників

Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області завідувачем сектору з питань запобігання корупції у 2020 році

ПІБ Особистий прийом Дата Час Місце проведення
Стрижак
Олександр
Юрійович
Громадян та
представників
юридичних осіб

Щопонеділка,
щоп’ятниці

15:00 - 16:00
11:00 - 12:00

м. Суми,
вул. Гамалія, 25,
каб.25 , IV поверх
Співробітників
Головного
управління
Щоденно 10:00 - 11:00

м. Суми,
вул. Гамалія, 25,
каб. 25, IV поверх

 

Якщо Вам стало відомо про скоєння корупційних чи інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області просимо інформувати за вищевказаними каналами зв’язку.
Також інформуємо, що відповідно до статті 535 Закону України “Про запобігання корупції” заборонено розкривати інформацію про викривача та його близьких осіб або інші дані, які можуть ідентифікувати особу викривача чи його близьких осіб, третім особам, які не залучаються до розгляду, перевірки та/або розслідування повідомлених ним фактів.
Згідно зі статтею 53 зазначеного Закону анонімне повідомлення анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені (дату, місце, час, спосіб вчинення, задіяні особи тощо).
Для більш детального повідомлення та уточнення окремих відомостей рекомендуємо у повідомленні вказувати контактні дані для ефективного взаємозв’язку.
Відповідальна особа за роботу із повідомленнями, внесеними викривачами — Гудков Денис Володимирович, головний спеціаліст сектору з питань запобігання корупції Головного управління.
Повідомлення від викривачів розглядаються у відповідності до статей 53-53Закону України «Про запобігання корупції».


 

Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.