Новини

16 Березень 16:42
15.03.2018 року відбулась відеоселекторна нарада щодо участі сільгосппідприємств в державній програмі фінансової підтримки галузі тваринництва.
15.03.2018 року відбулась відеоселекторна  нарада щодо участі сільгосппідприємств в державній програмі фінансової підтримки галузі тваринництва.

У приміщенні Сумської обласної державної адміністрації 15.03.2018 року відбулась відеоселекторна  нарада щодо участі сільгосппідприємств в державній програмі фінансової підтримки галузі тваринництва.

Про проведення підготовчих заходів та організацію роботи на місцях доповіли заступник голови Сумської облдержадміністрації Микола Подопригора,  керівник Департаменту агропромислового розвитку Олександр Маслак, перший заступник  начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Євген Лазоренко, Сумської філіі державного підприємства "Агенство з ідентифікаціі та реєстраціі тварин" Наталя Гостева.

При здійсненні аналізу співвідношення наявного поголів’я по сільськогосподарських підприємствах області до даних єдиного державного реєстру тварин по деяких районах виявлено розбіжності, у зв’язку з чим поставлено завдання для районних, міжрайонних, місьрайонних, міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області здійснювати належний контроль та нагляд у сфері ідентифікації та реєстрації тварин.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7 лютого 2018 року про «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

  • за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців - 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

  • паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин. Витяг з Реєстру надається територіальними органами Держпродспоживслужби (районними, міськими, міжрайонними управліннями ГУ ДППС в Сумській області);
  • паспорта громадянина України;
  • довідки або договори про відкриття рахунка в банку;
  • документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб - власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.

За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів'я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб - власників тварин. З метою вчасного надання інформації з Єдиного державного реєстру тварин запити необхідно надсилати за адресою Сумської філії державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»:м. Суми, вул. Привокзальна, 25, кімната 308. Телефон (0542)775-110, або 067-234-4673, електронна адреса: sm@agro-id.gov.ua

У разі, якщо у власника – фізичної особи, молодняк 2018 року не ідентифікований, він в терміновому порядку має звернутися до установи ветеринарної медицини, на території обслуговування якої проживає власник, з проханням про проведення робіт з ідентифікації і реєстрації молодняку в установленому порядку.  

Одним з шляхів прискорення проведення ідентифікації тварин та виконання робіт з інвентаризації наявного поголів’я великої рогатої худоби  в приватному секторі  вбачається тісна співпраця власників тварин  з сільськими радами та з територіальними установами ветеринарної медицини. Сільська рада акумулює запити власників на проведення ідентифікації тварин і домовляється  з установою ветеринарної медицини щодо дати проведення даних робіт.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.