Новини

21 Лютий 12:00
Адаптація українського агробізнесу до вимог Європейського Союзу
Адаптація українського агробізнесу до вимог Європейського Союзу

У рамках програми адаптації українського агробізнесу до вимог ЄС громадська організація «Агромегаполіс» здійснює проект «Адвокаційна кампанія для ФГ та ОСГ із забезпеченням безпечності та якості продукції відповідно до вимог Угоди про асоціацію», «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української сторони Платформи громадського суспільства України – ЄС.

20 лютого 2019 року спеціалісти Роменського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у прослуховуванні лекції на тему роботи на ринках ЄС. Даний захід було проведено в актовому залі Роменської районної державної адміністрації із залученням керівників сільськогосподарських підприємств та підвідомчих організацій Роменського району. Під час лекції надана практична інформація про вимоги, які висуваються до вітчизняних агровиробників після підписання Угоди про асоціацію «Україна - ЄС» і торкається не лише питання експорту продукції а і її постачання на внутрішній ринок.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.