Новини

01 Серпень 12:00
Аграрний сектор Сумської області поповнився молодими спеціалістами
Аграрний сектор Сумської області поповнився молодими спеціалістами

В Державних професійно-технічних навчальних закладах Сумської області закінчився поточний навчальний рік. В більшості з них відбувся випуск навчальних груп з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» за наступними категоріями А1, А2, D1, E1, G1, G2. Навчальний курс пройшло більше ніж чотириста чоловік. Заключним фактором в даному процесі є отримання посвідчення тракториста-машиніста відповідних категорій. Для забезпечення проведення іспитів екзаменаційною комісією з прийняття теоретичних і практичних іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області протягом червня-липня поточного року було здійснено 12 виїзних засідань комісії з прийняття іспитів на знання правил дорожнього руху та практичних навиків водіння студентів.

На превеликий жаль не всі студенти належним чином підійшли до підготовки по вивченню теоретичних знань. Але більша частина успішно пройшла здачу теоретичних та практичних завдань з чим їх і привітаємо, а аграрний сектор Сумської області з поповненням молодими спеціалістами.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.