Новини

01 Серпень 16:15
АНОНС! 2 СЕРПНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЕКСПЕРТНА ЗУСТРІЧ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
АНОНС! 2 СЕРПНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЕКСПЕРТНА ЗУСТРІЧ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

2 серпня 2018 року у режимі відео конференції відбудеться експертна зустріч за участю представників Держпродспоживслужби. Предметом обговорення стануть особливості реалізації Закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зокрема –сертифікації вантажів з харчовими продуктами для експорту з України.

У дискусії візьмуть участь директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль, заступник начальника управління  державного контролю - начальник відділу державної інспекції Юрій Перегінець та заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артем Саєнко.

Під час заходу буде встановлено відеозв’язок з облдержадміністраціями.

За дискусією можна буде спостерігати в режимі реального часу на каналі «Громадянське суспільства і влада» YouTube.

Початок о 12:00.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.