Новини

19 Червень 10:54
АПАРАТНА НАРАДА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО ЛІТНЬОЇ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ
АПАРАТНА НАРАДА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО ЛІТНЬОЇ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ

18.06.2018 року  на черговій апаратній нараді було розглянуте питання стану здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства на території Лебединської міської ради. По даному питанню доповіла заступник начальника Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Ірина Убийвовк.  

В ході доповіді зверталась увага на пріоритетні напрямки діяльності управління щодо здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду, виконання планових та здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог санітарного законодавства суб’єктами господарювання, участь у комісійних обстеженнях, зокрема по вивченню   стану організації харчування дітей у дошкільних закладах освіти міста, по підготовці закладів освіти міста до літньої оздоровчої кампанії, обговорені проблемні питання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.