Новини

22 Січень 11:47
Безпечність продуктів харчування є пріоритетним напрямом державної політики у сфері продовольчої безпеки
Безпечність продуктів харчування є пріоритетним напрямом державної політики у сфері продовольчої безпеки

21.01.2020 року на базі Комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи в.о начальника Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби було проведено зустріч з операторами ринку харчових продуктів Путивльського району.

У ході зустрічі увага присутніх була зосереджена на понятті «фальсифікований продукт», неприпустимості обігу фальсифікованих харчових продуктів, способів виявлення таких продуктів, та роз’яснення, які заходи необхідно вживати у разі виявлення на потужностях таких продуктів.

Присутніми піднімались питання щодо законодавства про маркування харчових продуктів, на що були надані кваліфіковані відповіді. Зокрема було доведено вимоги Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» та відповідальність за порушення операторами ринку Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Під час заходу розглянуті вимоги наказу Мінагрополітики №590 від 01.10.2012 року, щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.