Новини

05 Липень 09:30
БЕЗПЕКА БДЖІЛ ПИТАННЯ НА ЧАСІ
БЕЗПЕКА БДЖІЛ ПИТАННЯ НА ЧАСІ

4 липня 2019 року відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Роменській районній державній адміністрації щодо вжиття всіх можливих заходів для запобігання випадків масових отруєнь бджіл.

Представники влади, керівники та головні агрономи сільськогосподарських підприємств, пасічники-любителі за «круглим столом» обговорили питання додержання виробниками сільськогосподарської продукції стандартів, технічних умов та інших вимог, пов’язаних із збереженням та застосуванням пестицидів і гербіцидів на території Роменського району.

Загалом в усіх категоріях господарств Роменського району нараховується більше 7,5 тис. бджолосімей, з яких 7,2 тис. бджолосімей (або 96%) утримується в домогосподарствах населення. Щороку виникає проблема масової загибелі бджіл внаслідок порушення законодавства, регламентів, які допускають деякі аграрії при застосуванні засобів захисту рослин. Для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на бджіл, людину і навколишнє середовище товаровиробники і повинні суворо дотримуватись заходів безпеки при роботі з ними.

Також учасників заходу було проінформовано про ветеринарно-санітарні вимоги до утримання та роботи пасік та наголошено на необхідності вжити всіх можливих заходів щодо запобігання випадкам масових отруєнь бджіл, застосовуванні пестицидів, які найменше впливають на їх життєдіяльність.

За результатами засідання державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Роменській районній державній адміністрації прийнято необхідні рішення.

Дотримання вимог чинного законодавства, співпраця, партнерське взаєморозуміння між товаровиробниками та бджолярами дозволить уникнути випадків загибелі бджіл через застосування засобів захисту рослин при проведенні польових робіт.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.