Новини

29 Березень 18:28
БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ ПРИ ПРОВЕДЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОБІТ
БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ ПРИ ПРОВЕДЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОБІТ

У Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації 28 березня 2018 року пройшов семінар на тему «Про забезпечення безпеки перевезень небезпечних вантажів та руху великовагових і великогабаритних транспортних засобів».

У семінарі взяли участь керівники, головні інженери та інженери з питань охорони праці сільськогосподарських підприємств усіх форм власності області.

У ході семінару виступив експерт спілки учасників спеціального автодорожнього руху Анатолій Антоненко, який розповів про норми чинного законодавства у сфері перевезення небезпечних вантажів та руху великовагових і великогабаритних транспортних засобів, дотримання загальноприйнятих європейських принципів безпеки руху, створення безпечних умов для учасників дорожнього руху і життєдіяльності громадян, забезпечення і захист навколишнього природного середовища.

Завідувач сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Григорій Колесник довів до відома учасників заходу про зміни у порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів. Він наголосив на тому, що також змінився порядок оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери. Перелік додаткових документів до заяви для першої реєстрації машини став ширшим. Зокрема, при першій реєстрації: для машин необхідно також подавати декларацію про відповідність, яка оформляється виробником або уповноваженим ним представником; для сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів – сертифікат затвердження типу, виданий органом з оцінки відповідності, і сертифікат відповідності затвердження типу, оформлений виробником або його уповноваженим представником на підставі сертифіката затвердження типу. Відповідно і перелік документів, які видаються споживачу на продані транспортні засоби та їх складові частини, що мають ідентифікаційні номери, доповнений копіями декларації про відповідність та сертифіката відповідності затвердження типу (для сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів).

Учасники семінару отримали професійні консультації та методичну допомогу. По закінченню семінару відбулася дискусія та обмін думками.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу