Новини

29 Березень 18:28
БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ ПРИ ПРОВЕДЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОБІТ
БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ ПРИ ПРОВЕДЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОБІТ

У Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації 28 березня 2018 року пройшов семінар на тему «Про забезпечення безпеки перевезень небезпечних вантажів та руху великовагових і великогабаритних транспортних засобів».

У семінарі взяли участь керівники, головні інженери та інженери з питань охорони праці сільськогосподарських підприємств усіх форм власності області.

У ході семінару виступив експерт спілки учасників спеціального автодорожнього руху Анатолій Антоненко, який розповів про норми чинного законодавства у сфері перевезення небезпечних вантажів та руху великовагових і великогабаритних транспортних засобів, дотримання загальноприйнятих європейських принципів безпеки руху, створення безпечних умов для учасників дорожнього руху і життєдіяльності громадян, забезпечення і захист навколишнього природного середовища.

Завідувач сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Григорій Колесник довів до відома учасників заходу про зміни у порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів. Він наголосив на тому, що також змінився порядок оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери. Перелік додаткових документів до заяви для першої реєстрації машини став ширшим. Зокрема, при першій реєстрації: для машин необхідно також подавати декларацію про відповідність, яка оформляється виробником або уповноваженим ним представником; для сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів – сертифікат затвердження типу, виданий органом з оцінки відповідності, і сертифікат відповідності затвердження типу, оформлений виробником або його уповноваженим представником на підставі сертифіката затвердження типу. Відповідно і перелік документів, які видаються споживачу на продані транспортні засоби та їх складові частини, що мають ідентифікаційні номери, доповнений копіями декларації про відповідність та сертифіката відповідності затвердження типу (для сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів).

Учасники семінару отримали професійні консультації та методичну допомогу. По закінченню семінару відбулася дискусія та обмін думками.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.