Новини

11 Січень 14:15
БЕЗПЕКА УМОВ НАВЧАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ - ПІД СПІЛЬНИМ КОНТРОЛЕМ
БЕЗПЕКА УМОВ НАВЧАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ - ПІД СПІЛЬНИМ КОНТРОЛЕМ

На базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В.М.Кравченка відбулась нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Буринської ОТГ за участі начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Терещенко Т.Ю.

З метою виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації №351-ОД від 01.06.2018 «Про заходи щодо забезпечення якості та безпечності харчування дітей у організованих колективах» обговорено необхідність поліпшення матеріально-технічної бази харчоблоків, своєчасної заміни та ремонту холодильного та іншого технологічного обладнання, проведення ефективного вхідного контролю за надходженням харчових продуктів, дотриманням гігієнічних вимог в процесі приготуванні страв,  тощо.

Також проведено аналіз результатів лабораторних досліджень харчової продукції, води питної, змивів, ґрунту, які були досліджені у 2018 році Сумською регіональною лабораторією Держпродспоживслужби  для потреб державного санітарно-епідеміологічного нагляду.   

Так,  в період проведення досліджень були виявлені проби питної води з перевищенням гігієнічних вимог щодо вмісту заліза, що потребує вжиття заходів по встановленню спеціальних фільтрів або  станцій знезалізнення питної води в закладах освіти. Враховуючи випадки виявлення бактерій групи кишкової палички  (БГКП)  в змивах з об’єктів харчоблоків, прийнято рішення про проведення керівниками закладів додаткових занять з працівниками харчоблоків по виконанню вимог «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» № 202/165 від 26.06.2013, «Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» № 234 від 24.03.2016 з залученням представників Держпродспоживслужби.

Крім того, були обговорені інші порушення санітарного законодавства, котрі були зафіксовані під час здійснення заходів державного нагляду  та порушення вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Зокрема, акцентовано увагу на дотриманні операторами ринку загальних гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами в ході їх одержання, зберігання, відповідності маркування, планування перспективного меню, поводження з відходами в т. ч. харчовими.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу