Новини

07 Жовтня 17:37
Безпритульні тварини – це проблема суспільства
Безпритульні тварини – це проблема суспільства

Ямпільське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що 3 жовтня 2019 року пройшла зустріч з головою Ямпільської селищної ради Цибулько Наталією Миколаївною, на якій обговорювалось питання поводження з безпритульними тваринами. В результаті зустрічі було прийнято рішення залучити спеціалістів КП «Центр поводження з тваринами» м. Харків для відлову безпритульних тварин. Проведення вказаного заходу заплановано на жовтень 2019 року.

Про проведення вказаного заходу буде повідомлено мешканців Ямполя в Ямпільському інтернет - виданні ЯМПІЛЬ-ІНФО та розміщено дану інформацію на дошках оголошення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.