Новини

05 Листопад 11:25
Був проведений тренінг з питань фітосанітарного моніторингу та обстеження карантинних та інших шкідливих організмів
Був проведений тренінг з питань фітосанітарного моніторингу та обстеження карантинних та інших шкідливих організмів

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області  з 23-25.10.2018 року було організовано проведення тренінгу з питань фітосанітарного моніторингу та обстеження карантинних та інших шкідливих організмів відповідно до міжнародних стандартів для фітосанітарних інспекторів Головних управлінь Держпродспоживслужби. З вітальним словом до учасників семінару звернувся начальник ГУ Держпродспоживслужби в Смуській області Віталій Моісеєнко. Тренінг проводили тренери - експерти ЄС: Зіґмарс Булавс, Оліта Віґуле -Державна служба захисту рослин Латвії, Вілма Мікелаітіенє-Державна служба рослин при Міністерстві сільського господарства Литви.

Окремим розділом семінару була тема щодо нових карантинних організмів. Були представлені карантинні шкідники і нематоди, які розглядаються країнами ЄС як потенційні карантинні шкідливі організми. Щодо них учасникам семінару було продемонстровано біологічні особливості, способи розповсюдження та діагностичні особливості.Це викликало значний інтерес і жваву дискусію між українськими та європейськими спеціалістами.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.