Новини

27 Червень 12:03
Держпродспоживслужба нагадує сумчанам про заборону тютюнопаління у громадських місцях і зовнішню рекламу пива
Держпродспоживслужба нагадує сумчанам про заборону тютюнопаління у громадських місцях і зовнішню рекламу пива

У Сумах і області в цілому є досить багато зовнішньої реклами пива, окрім цього мешканці не соромляться палити у громадських місцях – на дитячих майданчиках, зупинках громадського транспорту, зелених зонах і місцях відпочинку та харчування, тому Держпродспоживслужба вкотре нагадує про те, що такі дії караються на законодавчому рівні.

Докладніше читайте за посиланням
 http://sumypost.com/sumynews/obwestvo/derzhprodspozhivsluzhba...

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.