Новини

30 Вересень 09:30
Держпродспоживслужба рекомендує дотримуватись правил поводження з їжею
Держпродспоживслужба рекомендує дотримуватись правил поводження з їжею

«Ми є те, що ми їмо». Цей давній вислів спонукає нас харчуватися свіжими та якісними продуктами. На думку спеціалістів головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, при виборі та поводженні з продуктами харчування необхідно дотримуватись правил, які розроблені Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Ці правила прості. Їх всього 10, але їх дотримання допоможе вберегтися від захворювань та уникнути зайвих неприємностей, адже в їх основі лежать численні дослідження та досвід багатьох країн.

1. Купуйте та вживайте їжу, яка не шкідлива для здоров’я. Якщо ми купуємо їжу, вона не повинна бути забруднена або значно змінена. Купуючи їжу, слід звернути увагу на упаковку та деталі на них, зокрема термін зберігання та умови зберігання. Не купуйте не марковану продукцію. Зберігайте їжу тільки при зазначених на них температурах. Не вживайте продукти з минувшим терміном придатності.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.