Новини

15 Січень 11:45
ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ЗАХИСТІ СПОЖИВАЧІВ
ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ЗАХИСТІ СПОЖИВАЧІВ

На адресу Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від споживачки, яка мешкає у м. Києві, надійшла скарга щодо невиконання умов договору поставки дерев’яної конструкції (бані), з послідовною доставкою та встановленням її за адресою: Київська область, с. Кийлін, замовленої у фізичної особи-підприємця (м. Глухів Сумської області).

Споживачка зазначає, що після укладання договору 21.10.2018р., та внесення нею попередньої плати у розмірі 280000-00грн, приватний підприємець усунулась від виконання замовлення і станом на 20.12.2018р. роботи не були розпочаті.

За юридичною допомогою споживачка звернулась до київського адвоката, який не отримавши жодних відповідей про суб’єкта господарювання, направив до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від імені споживачки матеріали для розгляду.

Управлінням для з’ясування найменування та місцезнаходження виробництва були направлені відповідні запити до Глухівської ДПІ Шосткинського управління ГУ ДФС у Сумській області, до управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради, та на домашню адресу приватного підприємця.

26.12.2018р. у телефонній розмові з суб’єктом господарювання, спеціалістом управління було роз’яснено п.11 ст.23 Закону України «Про захист прав споживачів».

Наступного дня приватний підприємець повернула замовниці  попередньо сплачені кошти у сумі 280000-00грн.,

У телефонній розмові з замовницею вона підтвердила, що після отримання грошей, претензій субєкта господарювання  у неї немає.

За таких обставин звернення вважається розглянутим та задоволеним і знято з контролю.

Про результати розгляду скарги у письмовій формі було повідомлено адвоката.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу