Новини

28 Січень 09:56
Держпродспоживслужба в Сумській області нагадує, що штраф за паління в ресторанах може сягати 10 тисяч гривень
Держпродспоживслужба в Сумській області нагадує, що штраф за паління в ресторанах може сягати 10 тисяч гривень

Вже кілька років по всій Україні діє заборона на куріння в громадських місцях, закладах харчування, дитячих майданчиках, проте, іноді ми й досі стикаємось з тим, що деякі люди цю заборону ігнорують і продовжують отруювати нас тютюновим димом у парках, на зупинках і навіть кафе і ресторанах. Тож ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області вирішила нагадати про вимоги до антитютюнового законодавства і штрафи, які можуть бути у разі його порушення.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.