Новини

24 Січень 13:45
Держпродспоживслужба в Сумській області розповіла, як вберегтися від зимового травматизму
Держпродспоживслужба в Сумській області розповіла, як вберегтися від зимового травматизму

Через ускладнення погодних умов Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області розповідає, як мінімізувати ризики зимового травматизму, оскільки саме він у 20% є причиною інвалідності.

«Головний фактор зимового травматизму – падіння з причини незадовільного стану тротуарів, доріг (неприбраний сніг, що злежався, ожеледиця, вибоїни, ями). Всеукраїнська статистика показує, що потерпілі – це переважно люди працездатного віку (близько 80 %). Діти віком до 15 років складають 2%, а особи старше 60 років – близько 18%. Найбільш поширені травми – переломи кінцівок – виникають через те, що падаючи, людина інстинктивно виставляє вперед руку і обрушується на неї усією вагою тіла. Відповідно, незручно виставлена нога ламається в ділянці гомілки. У жінок цьому також сприяє носіння взуття на високих підборах. Літні люди через вікові особливості скелета (остоеопороз, менша еластичність зв’язок і м’язового каркаса) нерідко отримують серйозні ушкодження хребта, шийки стегна», – коментують фахівці в Управлінні.

Детальніше читайте за посиланням. 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.