Новини

30 Квітень 16:01
Дезінфекція громадського транспорту в м. Конотоп
Дезінфекція громадського транспорту в м. Конотоп

У м. Конотоп в умовах карантину здійснює діяльність Комунальне підприємство «Конотопське трамвайне управління» по перевезенню пасажирів. Інший міський транспорт по місту не функціонує.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211 (зі змінами та доповненнями), протокольних рішень місцевих комісій з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій, п. 1.4 протоколу № 7 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.04.2020 р. Конотопське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області провело санітарно-епідеміологічне обстеження КП «Конотопське трамвайне управління» за адресою: 41600, Сумська обл., місто Конотоп, вул. Успенсько-Троїцька, 120.

У ході перевірки було з’ясовано, що наказами по підприємству впроваджені ряд заходів по запобіганню поширенню коронавірусної інфекції, в тому числі визначені відповідальні особи по проведенню дезінфекції вагонів та інші заходи.

По трьом маршрутам щоденно курсує 10 трамваїв із 16 задіяних по наданню послуг з пасажирських перевезень. Щодня, тричі на день проводиться вологе прибирання вагонів на кінцевих зупинках. Для прибирання використовуються миючи засоби. Прибирання проводить кондуктор.

Дезінфекція вагонів здійснюється на території підприємства з 18 по 03 год. відповідальними особами шляхом попереднього вологого прибирання та зрошування дезінфікуючим розчином. Для дезінфекційних робіт використовується 0,05% розчин «Вернедору». Проведення дезінфекційних робіт контролюється постійно адміністрацією підприємства згідно затвердженого графіку.

Засобами індивідуального захисту водії (35 чол.) та кондуктори (33 чол.) забезпечені в повному обсязі, а саме: рукавички, маски, антисептики для рук, які видаються перед робочою зміною. Для обробки рук використовують антисептик «Хлоргексидин». Під час руху трамвая кондуктор при вході пропонує пасажирам здійснити обробку рук антисептиком.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.