Новини

30 Липень 13:14
ДИТЯЧИЙ ТАБІР "ОРЛЯТКО" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПЕРЕВІРИЛИ: Є ПОРУШЕННЯ
ДИТЯЧИЙ ТАБІР "ОРЛЯТКО" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПЕРЕВІРИЛИ: Є ПОРУШЕННЯ

Про це під час апаратної наради Сумської облдержадміністрації повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій МОІСЕЄНКО.

Дитячий табір «Орлятко» згадували на апаратній нараді ще кілька тижнів тому, у зв'язку з тим, що спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області не допускали до здійснення перевірки в цьому закладі. Завдяки втручанню облдержадміністрації перевірку таки провели і, як розповів Віталій Моісеєнко, виявили ряд суттєвих порушень.

Зокрема, за його словами, в таборі відсутній лікар, санітарний стан приміщень медичного блоку незадовільний; в медичному блоці ємності для питної кип'яченої води забруднені; в медичному пункті виявлені препарати лікарських трав з вичерпним терміном придатності; ізолятори спортивного оздоровчого табору використовуються не за призначенням; медичною сестрою закладу порушувалися санітарно-гігієнічні умови огляду дітей, двотижневе перспективне меню складено з порушеннями тощо.

За результатами перевірки був складений припис, на директора закладу був накладений штраф.

«До речі, у другу зміну керівництво табору «Орлятко» знову не допустило спеціалістів Держпродспоживслужби до здійснення перевірки. І наразі нами готуються документи про відкриття кримінального провадження до правоохоронних органів за порушенням статті 356 Кримінального кодексу України (Самоправство)», – повідомив Віталій Моісеєнко.

Усього протягом червня-липня проведено 43 перевірки дотримання санітарного законодавства під час І та ІІ оздоровчих змін у літніх таборах, у 22 із них були виявлені порушення законодавства.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголосив на необхідності усунень цих порушень, життя і здоров'я дітей має бути в пріоритеті закладів оздоровлення та відпочинку.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.