Новини

19 Червень 13:56
ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «ЗОРЯНИЙ» ГОТОВИЙ ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ ВЛІТКУ 2019 РОКУ
ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «ЗОРЯНИЙ» ГОТОВИЙ ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ ВЛІТКУ 2019 РОКУ

Фахівці Сумського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області взяли участь у комісійному обстеженні дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Філії Публічного акціонерного товариства «Сумихімпром» с. Вільшанка Сумського району, щодо його готовності до початку роботи влітку 2019 року.

У дитячому закладі оздоровлення «Зоряний» одночасно зможуть відпочивати 320 – 360 дітей. Заїзд першої зміни заплановано на 19 червня 2019 року. Дитячі загони формуються з урахуванням віку. На відпочинок запрошуються діти віком від 6 до 14 років. Розташований «Зоряний» на березі річки Псел в 20 км від м. Суми. Територія табору складає 14 гектарів, має зелені насадження.

Спальні приміщення розміщені в окремих двоповерхових корпусах, у кімнатах по 4-5 чоловік. Кожен поверх обладнаний двома санвузлами, душовими, кімнатами гігієни, умивальниками, ногомийками з цілодобовою подачею гарячої води.

Харчування дітям буде організоване п’ятиразове, раціонально збалансоване, повноцінне. У щоденному раціоні дітей свіжі фрукти, натуральні соки, різноманітні солодощі, випічка. Перспективне двотижневе меню погоджене управлінням Держпродспоживслужби.

Вся територія і приміщення закладу знаходяться в задовільному санітарному стані. З керівництвом закладу проведено роз’яснювальну роботу про забезпечення дотримання під час оздоровчих змін вимог законодавства щодо санітарного та епідемічного благополуччя, критерії організації якісного та безпечного харчування дітей, дотримання Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.