Новини

14 Березень 09:07
ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВІТЧИЗНЯНІ ВИРОБНИКИ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СІЛЬГОСПТОВАРІВ ТА СІЛЬГОСПТЕХНІКИ
ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВІТЧИЗНЯНІ ВИРОБНИКИ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СІЛЬГОСПТОВАРІВ ТА СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

20-22 березня поточного року в м. Доха (Катар) відбудеться міжнародна сільськогосподарська виставка Qatar International Agricultural Exhibition 2018. До участі запрошуються українські компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці сільськогосподарської продукції, виробництві продовольчих товарів, кормів для тваринництва, виготовленні, експлуатації та обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці ґрунтів та захисті рослин, а також інших, споріднених з сільським господарством галузях, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці сільськогосподарської продукції, виробництві продовольчих товарів, кормів для тваринництва, виготовленні, експлуатації та обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання.

Захід проводиться під патронатом Еміра Катару шейха Таміма Аль Тані. Серед офіційних спонсорів та організаторів - Міністерство муніципалітетів та екології Катару. Організатором виставки є компанія IFP Qatar.

Всеукраїнська асоціація експортерів м’ясної та молочної продукції «Укрм'ясомолекспорт» при сприянні Посольства України в Катарі візьме участь у виставці від України, як координатор стенду нашої держави та запрошує долучитися всіх охочих вітчизняних суб’єктів господарювання до участі в колективному стенді.

Як повідомляє Асоціація, у межах заходу будуть проведені зустрічі в форматі В2В з потенційними покупцями української продукції в цьому регіоні. Також в «Укрм'ясомолекспорті» наголошують, що в Катарі є зацікавленість місцевого бізнесу в поставках із України м'яса яловичини, овочів, кормів для тварин тощо.

За деталями участі звертайтеся до асоціації «Укрм'ясомолекспорт»
(e-mai: ummex@ukr.net).

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу