Новини

14 Березень 09:07
ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВІТЧИЗНЯНІ ВИРОБНИКИ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СІЛЬГОСПТОВАРІВ ТА СІЛЬГОСПТЕХНІКИ
ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВІТЧИЗНЯНІ ВИРОБНИКИ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СІЛЬГОСПТОВАРІВ ТА СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

20-22 березня поточного року в м. Доха (Катар) відбудеться міжнародна сільськогосподарська виставка Qatar International Agricultural Exhibition 2018. До участі запрошуються українські компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці сільськогосподарської продукції, виробництві продовольчих товарів, кормів для тваринництва, виготовленні, експлуатації та обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці ґрунтів та захисті рослин, а також інших, споріднених з сільським господарством галузях, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці сільськогосподарської продукції, виробництві продовольчих товарів, кормів для тваринництва, виготовленні, експлуатації та обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання.

Захід проводиться під патронатом Еміра Катару шейха Таміма Аль Тані. Серед офіційних спонсорів та організаторів - Міністерство муніципалітетів та екології Катару. Організатором виставки є компанія IFP Qatar.

Всеукраїнська асоціація експортерів м’ясної та молочної продукції «Укрм'ясомолекспорт» при сприянні Посольства України в Катарі візьме участь у виставці від України, як координатор стенду нашої держави та запрошує долучитися всіх охочих вітчизняних суб’єктів господарювання до участі в колективному стенді.

Як повідомляє Асоціація, у межах заходу будуть проведені зустрічі в форматі В2В з потенційними покупцями української продукції в цьому регіоні. Також в «Укрм'ясомолекспорті» наголошують, що в Катарі є зацікавленість місцевого бізнесу в поставках із України м'яса яловичини, овочів, кормів для тварин тощо.

За деталями участі звертайтеся до асоціації «Укрм'ясомолекспорт»
(e-mai: ummex@ukr.net).

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.