Новини

18 Грудень 09:23
ДОТРИМАННЯ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА У ДИТЯЧИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КРАСНОПІЛЬСЬКОГОГ РАЙОНУ
ДОТРИМАННЯ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА У ДИТЯЧИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КРАСНОПІЛЬСЬКОГОГ РАЙОНУ

Спеціалістами Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено виїзне семінарське заняття з керівниками загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів Краснопільської райдержадміністрації на базі Тур’янського навчально-виховного комплексу в с. Тур’я. Під час навчання була висвітлена санітарно-епідеміологічна ситуація з інфекційної захворюваності, в тому числі на грип та гострі респіраторні, кишкові  захворювання, харчові отруєння. Проведений розгляд випадку групового захворювання на гостру кишкову інфекцію дітей Землянського НВК Конотопського району. Вказані недоліки, які були виявлені при епідеміологічному розслідуванні даного випадку. Інформація доведена для вжиття відповідних заходів, щодо попередження виникнення захворювань в освітніх закладах району. Присутніх ознайомлено з вимогами  Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» №771 від 23.12.1997 року.

Проведений аналіз порушень, які були виявлені при складанні перспективного меню закладами освіти на 2018-2019 роки та аналіз результатів лабораторних досліджень харчової продукції, питної води, змивів, ґрунту, які проводила Сумська державна регіональна лабораторія Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Керівникам закладів запропоновано посилити контроль за безпечністю харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей, особливо масла вершкового, так як масло вершкове селянське «Масло домашнє» виробник ФОП Козуб, м. Полтава, яке відібране в Угроїдському ЗДО і масло вершкове 73% жиру виробник ТОВ «Богодухівський молокозавод», яке  відібране  у Ряснянському НВК не відповідало вимогам ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови» за наявністю вмісту немолочних жирів, що є порушенням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

 Прийнято рішення щодо проведення керівниками закладів освіти додаткових заняття  з працівниками харчоблоків по виконанню «Інструкції з організації  харчування дітей у  дошкільних навчальних  закладах» № 202/165 від 26.06.2013року, «Санітарного регламенту для  дошкільних навчальних  закладів» № 234 від 24.03.2016 року з прийняттям заліків.

Наголошено на необхідності своєчасного реагування у випадках підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей та введення карантинних заходів, дотримання температурного режиму в загальноосвітніх та дитячих навчальних закладах в холодний період року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.