Новини

29 Березень 14:54
ДОТРИМАННЯ ВИМОГ БЕЗПЕКИ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ПЕСТИЦИДІВ ТА УНИКНЕННЯ ВИПАДКІВ МАСОВОГО ОТРУЄННЯ БДЖІЛ
ДОТРИМАННЯ ВИМОГ БЕЗПЕКИ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ПЕСТИЦИДІВ ТА УНИКНЕННЯ ВИПАДКІВ МАСОВОГО ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

На базі управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської райдержадміністрації Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області проведена семінар-нарада на тему: «Дотримання вимог безпеки при застосуванні пестицидів та уникнення випадків масового отруєння бджіл».

У заході прийняли участь керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств, головні агрономи та спеціалісти з питань охорони праці підприємств агропромислового комплексу Краснопільського району, голова районної спілки бджолярів та пасічники.

Під час наради начальником Краснопільського районного управління А. Дзюбаном та провідним спеціалістом відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області С. Гунченко було розглянуто порядок застосування хімічних засобів захисту рослин, ведення відповідної документації, вимоги до зберігання та утилізації тари та залишків хімічних речовин; детально проаналізовано порядок реєстрації пасік, ветеринарно-санітарні вимоги до них, регламент дій з боку аграріїв та пасічників щодо захисту бджіл від хімічного токсикозу та процедуру розслідування в разі отруєння бджіл хімічними засобами захисту рослин.

Бджолярі також мали можливість висловити свої пропозиції та запитання, на які отримали фахові відповіді.

На семінар-нараді винесено ряд рішень, які в подальшому мінімізують ризики отруєння бджіл пестицидами.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.