Новини

24 Квітень 09:13
ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ЗАЗДАЛЕГІДЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВОЇ КАМПАНІЇ
ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ЗАЗДАЛЕГІДЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВОЇ КАМПАНІЇ

Після утворення Дубов’язівської ОТГ до відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради увійшли 7 навчально-виховних комплексів та один дошкільний навчальний заклад. На базі НВК будуть функціонувати пришкільні табори відпочинку, в яких планується оздоровити 357 дітей. Для покращання харчування дітей під час оздоровлення рішенням сесії Дубов’язівської селищної ради Конотопського району №37 від 17.04.2019р. виділені додаткові кошти. Так, вартість харчування в пришкільних таборах становить 47 грн., проти 32 грн. в минулому році та 29 грн. проти 22 грн. в дошкільних групах.

Адміністрацією ОТГ проведено семінар з питань організації та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії на який були запрошені представники Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

На даному семінарі обговорили питання улаштування, експлуатації закладів оздоровлення та відпочинку, організації режиму діяльності, зокрема, організації харчування дітей у дитячих оздоровчих закладах. Також розглянули питання виконання норм харчування, сучасні вимоги законодавства в сфері безпечності харчових продуктів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.