Новини

09 Квітень 17:59
ЕПІЗООТИЧНА СИТУАЦІЯ В НЕДРИГАЙЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ
ЕПІЗООТИЧНА СИТУАЦІЯ В НЕДРИГАЙЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Сьогодні, 9 квітня 2019 року, начальник Недригайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Черенков на апаратній нараді при голові Недригайлівської районної державної адміністрації доповів про епізоотичну ситуацію в Недригайлівському районі.

Зокрема зупинився на проведеній роботі щодо прийнятих заходів профілактики туберкульозу, лейкозу, бруцельозу ВРХ, сибірської виразки та інших інфекційних та паразитарних захворювань тварин та птиці в районі.

Під час доповіді звернув увагу на загострення епізоотичної ситуації зі сказу на території Недригайлівської ОТГ та недостатню роботу органів самоврядування Недригайлівського району по боротьбі з епізоотіями. Зокрема, на той факт, що в районі відсутнє комунальне підприємство по відлову, тимчасовому утриманню та стерилізації безпритульних тварин. Не усіма органами місцевого самоврядування затверджені «Правила утримання домашніх тварин» та встановлений відповідний контроль за їх виконанням.

До протокольного рішення апаратної наради надані пропозиції щодо покращення епізоотичної ситуації в Недригайлівському районі.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.