Новини

25 Вересень 16:35
Епізоотична ситуація в Тростянецькому районі на контролі Держпродспоживслужби
Епізоотична ситуація в Тростянецькому районі на контролі Держпродспоживслужби

Під час апаратної наради 23.10.2019 року при Тростянецькій районній державній адміністрації начальник Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області доповів про епізоотичну ситуацію в Тростянецькому районі.

У своєму виступі він зазначив, що план протиепізоотичних заходів в цілому по району виконується. Необхідними біопрепаратами та ветеринарними засобами Тростянецька районна державна лікарня ветеринарної медицини забезпечена. Більш детальніше доповідач зупинився на проблемах боротьби зі сказу тварин, АЧС, нодулярним дерматитом, лейкозом ВРХ, лептоспірозом, туберкульозом, хламідіозом, грипом птиці, сибірки та інших хворобах.

Незважаючи на складну епізоотичну ситуацію в світі, державі та області існує постійний ризик занесення на територію Тростянецького району зазначених хвороб. На сьогоднішній день в районі підтримується стабільна, благополучна епізоотична ситуація. Служба державної ветеринарної медицини району забезпечує охорону території Тростянецького району від занесення з інших регіонів збудників заразних хвороб. Забезпечення епізоотичного благополуччя здійснюється шляхом проведення комплексу заходів щодо профілактики, локалізації, за необхідності – ліквідації хвороб тварин.

Також було наголошено, що в першій декаді жовтня місяця 2019 року на території області буде проведено кампанію по пероральній імунізації дикої фауни проти сказу за допомогою авіатранспорту.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.