Новини

10 Червень 14:20
Фахівці Держпродспоживслужби обстежили дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орлятко»
Фахівці Держпродспоживслужби обстежили дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орлятко»

7 червня 2019 року фахівці Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у комісійному обстеженні дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Сумської територіальної профспілкової організації Південної залізниці за адресою Тростянецький район, с. Кам'янка, зупиночний пункт "Ворскла" щодо його готовності до початку роботи.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Орлятко" є стаціонарним табором і існує з 1959 року. Загалом в поточному році в закладі планується оздоровити 660 дітей з різних регіонів України в цілодобові три зміни. Початок першої зміни заплановано на 14 червня.

На території оздоровчого закладу для фізичного розвитку дітей обладнано футбольне поле, волейбольний та баскетбольні майданчики, майданчик з тренажерами, для проведення культурно-масових заходів розміщено критий літній естрадний майданчик. Для купання дітей організовано відкритий басейн розміром 30 х 20 метрів з автоматичною системою знезараження води.

Спальні приміщення розміщені в 9 корпусах, загальною площею 1636 м2. Середня вартість 5-ти разового харчування в закладі складатиме 150 грн. на добу. Харчування здійснюватиметься в їдальні загальною місткістю 270 посадочних місць. Перспективне меню погоджене Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області. Для урізноманітнення дитячого меню адміністрацією використані окремі страви з рецептурного збірника шкільного харчування Євгена Клопотенка.

Територія і приміщення закладу знаходяться в задовільному санітарному стані.

Керівництво закладу проінформовано про забезпечення дотримання під час оздоровчих змін вимог законодавства щодо санітарного та епідемічного благополуччя, критерії організації якісного та безпечного харчування дітей, дотримання Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.