Новини

23 Квітень 10:18
ФАХІВЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»
ФАХІВЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ  «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

У рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» і Дня благоустрою, колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області провів заходи щодо приведення до належних санітарно-гігієнічних і естетичних умов прилеглу територію В ході толоки працівники провели обрізку дерев і кущів, висадили саджанці плодових дерев.

Всі учасники акції на чолі з начальником Головного управління Віталієм Моісеєнком працювали завзято та отримали хорошу порцію позитивного настрою.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.