Новини

27 Лютий 21:48
ФАХІВЦІ ШОСТКИНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ КРУГЛОГО СТОЛУ ЩОДО ПРОБЛЕМИ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ
ФАХІВЦІ ШОСТКИНСЬКОГО  МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ  ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ КРУГЛОГО СТОЛУ ЩОДО ПРОБЛЕМИ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ

      Начальник  Шосткинського  міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  Ворона Т.В.  та  начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Ревенко В.П. 20.02.2018 року прийняли участь у проведенні круглого столу щодо проблеми з безпритульними тваринами, заходів по зменшенню їх чисельності, а також дотримання власниками тварин Правил утримання домашніх тварин у м. Шостка, який проводився на  місцевому телебаченні « Телеком-Сервіс».

       В  роботі  круглого  столу  також  прийняли участь представник громадської організації захисників тварин « Чотири лапи»  Ричкова Н.М. , директор комунального підприємства «Шостка Зелен-Буд» Тупік С.М , лікар ветеринарної медицини  Кудрявська А.Б.

       Шляхом дискусії  вирішувалось питання  щодо законних шляхів зменшення кількості тварин на вулицях міста Шостка,  облаштування карантинного майданчика для тимчасового перетримання тварин, який утримуватиме   безпритульних тварин після  проведення  стерилізації та повернення в місця проживання, підвищення відповідальності власників домашніх тварин за їх розмноження. Також була обговорена тема вакцинації домашніх тварин проти сказу та можливість застосування пероральної вакцинації  для безпритульних тварин.

      Були задані питання щодо правильності оформлення ветеринарно-санітарних паспортів для тварин, вимоги до переміщення тварин в межах України, країн СНД та країн Євросоюзу.

      Всі отримані пропозиції взяті до роботи відповідними спеціалістами для вирішення озвучених проблем.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу