Новини

08 Червень 12:42
Фальсифіковані пестициди – головне питання сьогодення!
Фальсифіковані пестициди – головне питання сьогодення!

Говорун О.Л. - керівник  управління фітосанітарної  безпеки  Головного управління Держпродспоживслужби  в Сумській області 07 червня 2018 року прийняла участь у роботі конференції з таких питань:

  • «Зниження кількості надходження фальсифікованих засобів захисту рослин (ЗЗР) до країни, забезпечення присутності їх на ринку та використання сільгоспвиробниками тільки якісних ЗЗР»;
  • «Здійснення фітосанітарних процедур при експорті рослин та продукції рослинного походження. Процедура встановлення місця виробництва або виробничої ділянки, вільної від шкідливих організмів».

В ході заходу були обговорені важливі питання для нашої держави в аграрному секторі:

  • розширення пропаганди знань серед населення по використанню засобів захисту рослин в приватному секторі;
  • механізм надання послуг по отриманню статусу вільної ділянки від шкідливих організмів.
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.