Новини

03 Грудень 19:55
Фізичний розвиток дошкільнят: особливості медико-педагогічного контролю
Фізичний розвиток дошкільнят: особливості медико-педагогічного контролю

У м. Конотопі 30 листопада 2018 р. на базі Конотопського дошкільного навчального закладу №11 «Вітерець» відбулось методичне об’єднання медичних сестер дошкільних закладів міста  за участю лікаря з загальної гігієни Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Ніни Баско з питань медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням дітей у дошкільному закладі. На нараді були розглянуті актуальні питання по визначенню ефективності роботи закладу, щодо збереження і зміцнення здоров’я вихованців та проведення медико-педагогічного контролю в дошкільних закладах.

Сучасні вимоги до фізичного виховання дошкільнят потребують обов’язкового медичного та педагогічного контролю в кожному дошкільному закладі.

Відповідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів затвердженого Наказом МОЗ 234 від 24.03.2016р в закладах міста медико-педагогічний контроль за організацією фізичного виховання проводиться в кожному закладі і включає в себе динамічні спостереження за станом здоров’я та фізичним розвитком дітей, системою загартування, фізичною підготовленістю, санітарно – гігієнічним станом місць проведень занять, фізкультурним обладнанням, одягом та взуттям дітей, дотриманням режиму дня та раціональним харчуванням. Учасники наради розглянули  протоколи хронометражних спостережень за заняттями дошкільнят 11молодшої групи з фізичного виховання, визначили фізичне навантаження на організм дітей, їх відповідність віковим та анатомо-фізіологічним можливостям дитини та надали відповідні рекомендації.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.