Новини

03 Грудень 19:55
Фізичний розвиток дошкільнят: особливості медико-педагогічного контролю
Фізичний розвиток дошкільнят: особливості медико-педагогічного контролю

У м. Конотопі 30 листопада 2018 р. на базі Конотопського дошкільного навчального закладу №11 «Вітерець» відбулось методичне об’єднання медичних сестер дошкільних закладів міста  за участю лікаря з загальної гігієни Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Ніни Баско з питань медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням дітей у дошкільному закладі. На нараді були розглянуті актуальні питання по визначенню ефективності роботи закладу, щодо збереження і зміцнення здоров’я вихованців та проведення медико-педагогічного контролю в дошкільних закладах.

Сучасні вимоги до фізичного виховання дошкільнят потребують обов’язкового медичного та педагогічного контролю в кожному дошкільному закладі.

Відповідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів затвердженого Наказом МОЗ 234 від 24.03.2016р в закладах міста медико-педагогічний контроль за організацією фізичного виховання проводиться в кожному закладі і включає в себе динамічні спостереження за станом здоров’я та фізичним розвитком дітей, системою загартування, фізичною підготовленістю, санітарно – гігієнічним станом місць проведень занять, фізкультурним обладнанням, одягом та взуттям дітей, дотриманням режиму дня та раціональним харчуванням. Учасники наради розглянули  протоколи хронометражних спостережень за заняттями дошкільнят 11молодшої групи з фізичного виховання, визначили фізичне навантаження на організм дітей, їх відповідність віковим та анатомо-фізіологічним можливостям дитини та надали відповідні рекомендації.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу