Новини

16 Листопад 14:54
ГІГІЄНІЧНІ ВИМОГИ ДО РУХОМИХ ТА/АБО ТИМЧАСОВИХ ПОТУЖНОСТЕЙ
ГІГІЄНІЧНІ ВИМОГИ ДО РУХОМИХ ТА/АБО ТИМЧАСОВИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує суб’єктам господарювання, на тому, що рухомі та/або тимчасові потужності (палатки, кіоски, прилавки, рухомі транспортні засоби для торгівлі) - тимчасові споруди, рухомі транспортні засоби призначені для торгівлі повинні відповідати вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме:

  1. утримуватися в чистоті та належному стані;
  2. забезпечувати захист від будь-якого ризику забруднення, зокрема від шкідників та гризунів;
  3. бути обладнані засобами для підтримання належної особистої гігієни;
  4. поверхні (включаючи поверхню обладнань), що контактують з харчовими продуктами, утримуватися у непошкодженому стані, легко чиститися та дезінфікуватися, зроблені з гладких, нержавіючих, нетоксичних, придатних до миття матеріалів;
  5. бути забезпечені гарячою та/або холодною питною водою у необхідній кількості;
  6. мати належні засоби для гігієнічного зберігання небезпечних та/або неїстівних речовин та відходів (рідких або твердих), а також засоби для їх зберігання та подальшого поводження та/або мати відповідний договір щодо їх утилізації (знищення);
  7. мати належні засоби для підтримання температури, необхідної для зберігання харчових продуктів, та її контролю;
  8. забезпечувати розміщення харчових продуктів таким чином, щоб максимально знизити ризик їх забруднення. 
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.