Новини

19 Вересень 15:55
Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області готується до імунізації диких тварин проти сказу
Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області готується до імунізації диких тварин проти сказу

У Сумській області з початку жовтня розпочнеться осіння кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу за допомогою авіатранспорту. Про це повідомив Віктор Науменко, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

За його словами, розповсюдження вакцини здійснюватиметься за допомогою авіатранспорту, який є найбільш оптимальним із всіх систем розподілу.

«Під час імунізації обробляється весь ареал проживання диких тварин, які є найбільш схильними до зараження сказом: лисиць, єнотів, вовків та інших хижаків, за винятком населених пунктів і великих водних просторів. Щоб забезпечити таку ефективність необхідно проводити пероральну вакцинацію за допомогою авіатранспорту. Для цього є спеціалізований авіатранспорт, який забезпечений спеціальним GPS-навігатором. Ця система із інтервалом 1-4 секунди в залежності від швидкості літака, скидає «приманку з вакциною», – говорить Віктор Науменко.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.