Новини

15 Липень 10:10
Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області надає правову допомогу підконтрольним установам щодо стягнення заборгованості за несплачені ветеринарні послуги
Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області надає правову допомогу підконтрольним установам щодо стягнення заборгованості за несплачені ветеринарні послуги

У 2018 році між Лебединською районною державною лікарнею ветеринарної медицини і ТОВ «Укрлендінвест» укладено договір про надання ветеринарних послуг, умовами якого є надання платних ветеринарних послуг та забезпечення постійного державного представництва в особі офіційного лікаря ветеринарної медицини на підконтрольному об’єкті, що гарантує відповідну безпечність вхідної сировини, вихідної продукції та належний контроль згідно ветеринарно-санітарних правил за технологією виробництва.

Так, Лебединська районна державна лікарня ветеринарної медицини належним чином виконала умови договору та надала всі вищевказані послуги. Проте, ТОВ «Укрлендінвест», не здійснило оплату ветеринарних послуг.

Враховуючи зазначене, Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звернулося в інтересах Лебединської районної державної лікарні ветеринарної медицини до Господарського суду Сумської області з позовом про стягнення заборгованості.

Рішенням господарського суду Сумської області було стягнуто з ТОВ «Укрлендінвест» заборгованість та заподіяні збитки внаслідок прострочення оплати послуг на загальну суму 40,7 тис. грн.

Головне управління звертає увагу лікарень ветеринарної медицини, розташованих на території області на необхідність посилення контролю за своєчасністю та повнотою сплати заборгованості за надані ветеринарні послуги суб’єктам господарювання та за потреби готове надавати правову допомогу щодо представництва підконтрольних установ в судових органах.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.