Новини

09 Листопад 15:48
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДБИЛО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ  В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДБИЛО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

09 листопада 2018 року відбулася колегія «Про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 9 місяців 2018 року та завдання на IV квартал 2018 року».

 

 

 

 

 

 

Засідання відбулося за участю начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталія Моісеєнка, першого заступника начальника Євгена Лазоренка, начальників структурних підпрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, начальників районних, міськрайонних, міжрайонного, міського  управлінь, керівник Сумської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівник Сумської філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», начальники районних державних лікарень та лабораторій ветеринарної медицини.

Про підсумки роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії  доповів  начальник управління Віктор Науменко. Доповідач провів аналіз виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин в частині проведення щеплень, діагностичних досліджень тощо. Більш детально проаналізував ситуацію з африканською чумою свиней та зауважив, що недопущення занесення збудника захворювання на територію нашої області є основним завданням служби. Було наголошено на необхідності продовжувати широку роз’яснювальну роботу серед населення та суб’єктів господарювання в питаннях профілактики африканської чуми свиней, а також щодо посилення роботи з великими підприємствами і фермами із запровадження заходів з біозахисту на об’єктах, де вирощуються і утримуються свині.

Про стан лабораторно-діагностичної роботи та ветеринарно-санітарної експертизи в Сумській області доповів директор  Сумської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Олександр Коваленко, який прозвітував про кількість лабораторно-діагностичних досліджень проведених за звітний період, кількість  виявлених позитивних результатів, обсяг коштів отриманих за надання платних послуг, також окреслив ряд питань щодо оптимізації лабораторно-діагностичної галузі області.

 

 

Начальник управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Алла Сердюк проаналізувала результати внутрішнього аудиту, ефективність використання коштів та дотримання бюджетного законодавства Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області та його структурними підрозділами.

 

 

 

 

Про роботу Головного управління у сфері санітарного законодавства за звітний період доповіла начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Валентина Тищенко. За її словами, загалом ситуація із забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в області стабільна та контрольована. Наразі є потреба посилити співпрацю Служби з правоохоронними органами, органами місцевої влади та місцевого самоврядування, а також підвищити ефективність здійснення державного нагляду за об’єктами, що постачають харчові продукти для дитячих закладів.

 

Начальник управління фітосанітарної безпеки Оксана Говорун  охарактеризувала фітосанітарний стан області. Крім того, закцентувала увагу на роботі спеціалістів управління під час здійснення державного фітосанітарного контролю за продукцією рослинного походження та іншими об’єктами регулювання, що переміщуються територією України, через державний кордон та карантинні зони.

 

 

 

 

Директор Сумської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Наталія Гостєва прозвітувала  про стан роботи підприємства за 9 місяців, а також окреслила заходи на найближчу перспективу, які необхідно провести для забезпечення простежуваності за обігом тварин та продукції тваринного походження.

 

 

 

 

Про основні показники діяльності  управління захисту прав споживачів  відзвітував начальник управління Володимир Єщенко. Він зауважив, що одним із основних завдань управління залишається своєчасне реагування на проблемні питання, які виникають в рамках здійснення ринкового нагляду, повноцінний та об’єктивний розгляд скарг споживачів та вжиття відповідних заходів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу управління персоналом Ольга Ніколенко поінформувала присутніх про проведення оцінювання результатів службової діяльності держаних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області які займають посади державної служби категорій «Б» і «В» у 2018 році.
 
 
 
 
 
 
 
 

Про недопущення корупційних проявів, у тому числі одержання неправомірної вигоди під час виконання службових обов’язків, наголосив у своєму виступі завідувач сектору з питань запобігання корупції Олександр Стрижак.

 

 

 

 

 

За результатами колегії окреслені плани на IV квартал 2018 року та дано ряд доручень. Загалом роботу Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 9 місяців 2018 року визнано задовільною.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.