Новини

25 Жовтня 12:44
Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області підбило підсумки роботи за 9 місяців 2019 року
Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області підбило підсумки роботи за 9 місяців 2019 року

Під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталія Моісеєнка 24 жовтня 2019 року відбулося засідання колегії за результатами діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 9 місяців 2019 року та визначення завдань на четвертий квартал 2019 року.

Під час роботи учасники колегії розглянули ряд питань, які стосуються діяльності Головного управління: стан здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, впровадження на території України Єдиного державного реєстру ветеринарних документів та проведення ідентифікації та реєстрації тварин, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, аналіз діяльності щодо санітарно-епідеміологічних розслідувань спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь серед населення, реалізація державної політики у сферах карантину та захисту рослин, насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, ГМО. Проаналізували роботу з питань державного нагляду у сфері дотримання законодавства про захист прав споживачів, реклами та ринкового нагляду.

У рамках колегії було дано ряд доручень щодо необхідності покращення діяльності в ряді напрямків, а також окреслені завдання та шляхи вирішення наявних проблем у четвертому кварталі поточного року.

За результатами колегії, діяльність Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області визнано задовільною.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.