Новини

23 Травень 15:31
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДВЕЛО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ПЕРШИЙ КВАРТАЛ ПОТОЧНОГО РОКУ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДВЕЛО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ПЕРШИЙ КВАРТАЛ ПОТОЧНОГО РОКУ

Під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталія Моісеєнка відбулося засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за результатами діяльності у першому кварталі 2019 року.

Під час роботи учасники колегії розглянули стан виконання рішення колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 08.02.2019 та ряд питань, які стосуються діяльності Управління у напрямках забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, реалізації державної політики у сферах карантину та захисту рослин.

З інформацією про епізоотичну ситуацію по захворюваності на африканську чуму свиней та сказ, здійснення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за харчовими продуктами виступив начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Віктор Науменко.

 

 

Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя області, ситуацію зі спалахами гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, стан питного водопостачання в області, а також про підготовку до проведення дитячої оздоровчої кампанії у 2019 році присутніх проінформувала начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Валентина Тищенко.

 

 

Про підсумки роботи у сфері фітосанітарної безпеки, насінництва та розсадництва присутнім повідомила заступник начальника управління – начальник відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Олена Коваленко.

 

 

 

Начальник управління захисту споживачів Володимир Єщенко розповів про роботу посадових осіб у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства, ринкового та метрологічного нагляду, результати перевірок суб’єктів господарювання за зверненнями громадян.

 

 

 

Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Наталя Гостева у своєму виступі зазначила, що Єдиний державний реєстр ветеринарних покликаний пришвидшити і спростити роботу фахівцям, що здійснюють видачу ветеринарних документів, а також забезпечити належний контроль за наданням адміністративних послуг.

 

 

На питанні електронного декларування зупинився завідувач сектору з питань запобігання корупції Олександр Стрижак. Він звернув увагу присутніх на порядок повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та підвів підсумки Е-декларування за 2018 рік.

 

 

 

Алла Сердюк, начальник управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності проаналізували результати державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм Держпродспоживслужбою та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області, здійсненого Державною аудиторською службою України.

 

 

У рамках колегії було заслухано доповіді із зазначених питань, дано ряд доручень щодо необхідності покращення діяльності серед низки напрямків, а також окреслено завдання та шляхи розв’язання наявних проблем у другому кварталі поточного року.

За результатами колегії, робота Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області визнана задовільною.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.