Новини

20 Листопад 12:25
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВЕРНУЛО СПОЖИВАЧУ 55 ТИС. ГРН.
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВЕРНУЛО СПОЖИВАЧУ 55 ТИС. ГРН.

До Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло звернення громадянина, щодо порушення його прав при виконанні договору з виготовлення та встановлення меблів.

У ході аналізу отриманих документів, обґрунтованості претензій споживача було встановлено, що в листопаді 2017 року між споживачем та суб’єктом господарювання було укладено договір. Відповідно до укладеного договору підприємець на протязі 40 робочих днів з моменту внесення передплати зобов’язувався виготовити теслярські вироби (меблі). Передплата споживачем була внесена, однак меблі станом на листопад 2018 року так і не були виготовлені, передплата не повернена.

За дорученням начальника Головного управління В. Моісеєнка зазначена скарга була розглянута управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. За результатами тривалих та складних переговорів споживачу було повернуто всі сплачені кошти в сумі 55200 грн., а невиконаний договір з виготовлення меблів було розірвано.

Споживачу також було роз’яснено його право на відшкодування в судовому порядку неустойки, інфляційних збитків та моральної шкоди у зв’язку з неналежним виконанням договору.

Загалом з початку року управління захисту споживачів повернуло споживачам кошти в загальній сумі 154300 грн.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу