Новини

30 Серпень 14:43
Головне управління в судовому порядку зупиняє діяльність лісопереробного підприємства ТОВ «Бансал» у зв’язку з порушенням санітарно-захисної зони
Головне управління в судовому порядку зупиняє діяльність лісопереробного підприємства ТОВ «Бансал» у зв’язку з порушенням санітарно-захисної зони

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було проведено позапланове санітарно-епідеміологічне обстеження виробничої діяльності ТОВ «Бансал», що спеціалізується по первинній переробці деревини та виготовлення виробів з деревини на відповідність вимогам санітарного законодавства. За результатами проведення заходу державного нагляду було встановлено, що відстань від джерела викиду шкідливих речовин (котла сушильної камери) до межі житлової забудови не відповідає Державним санітарним правилам планування та забудови населених пунктів, що затверджені наказом МОЗ України № 173 від 19.06.1996, а саме для даного виробництва визначено санітарно-захисну зону (СЗЗ) 50 метрів.

По даному факту складено акт санітарно-епідеміологічного обстеження та винесено припис щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) та надано суб’єкту господарської діяльності термін для усунення порушення вимог санітарного законодавства, а саме провести технологічні заходи щодо розміщення джерел викиду забруднюючих речовин на відстань не менше 50 метрів від житлової забудови до 20.09.2019.

Одночасно, Головним управлінням подано позовну заяву до Сумського окружного адміністративного суду про тимчасове зупинення виробничої діяльності ТОВ «Бансал» до повного усунення порушень санітарних норм, в частині переміщення сушильної камери на відстань не менше 50 метрів.

Ухвалою Сумського окружного адміністративного суду по справі відкрито провадження щодо зупинення виробничої діяльності зазначеного підприємства та призначено розгляд справи з 08.10.2019.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.