Новини

04 Лютий 12:49
Головне управління здійснює захист державних символів України від незаконного використання у рекламних цілях
Головне управління здійснює захист державних символів України від незаконного використання у рекламних цілях

Через Урядову гарячу лінію до Головного управління надійшла скарга від фізичної особи щодо незаконного використання кольорів державного прапору в рекламних цілях.

Під час проведення перевірки спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області виявлено, що на сіті-лайті та у вітрині офісу ТОВ «Інтертелеком» розміщено рекламу, яка виконана на фоні, що імітує зображення Державного Прапора України та є порушенням п. 6 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про рекламу». По даному факту першим заступником начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Є. Лазоренком прийнято рішення про застосування штрафних санкцій у розмірі 4 250,00 грн.

За результатами проведених переговорів начальником відділу правового забезпечення з представником ТОВ «Інтертелеком», суб'єктом господарювання було визнано правопорушення та добровільно сплачено штрафні санкції.

В зв¢язку з добровільною сплатою застосованого штрафу відділом правового забезпечення був відкликаний позов з Одеського окружного адміністративного суду та направлені заяви щодо повернення сплаченого судового збору до державного бюджету.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області нагадує, що згідно ст. 8 Закону України «Про рекламу» використовувати або імітувати зображення державних символів забороняється, а в разі їх використання Законом передбачено сувору відповідальність.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу