Новини

17 Травень 14:15
ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ-2018 РОКУ Є ВЗАЄМОДІЯ МІЖ УСІМА ГІЛКАМИ ВЛАДИ ТА ВІДПОВІДНИМИ СЛУЖБАМИ
ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ-2018 РОКУ Є ВЗАЄМОДІЯ МІЖ УСІМА ГІЛКАМИ ВЛАДИ ТА ВІДПОВІДНИМИ СЛУЖБАМИ

В Конотопській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Шерудило Т.М. проведена нарада з питань організації оздоровчої кампанії у закладах загальної середньої освіти району. У заході прийняли участь начальники пришкільних, профільних, літніх мовних таборів, вихователі, кухарі та представники Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Начальник відділу освіти Вербняк М.Д. довів до відома присутніх планові показники з оздоровлення та відпочинку учнів у пришкільних таборах освітніх закладів району.

Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості учнів влітку 2018 року в пришкільних, профільних та літніх мовних таборах закладів загальної середньої освіти Конотопського району, нормативно-правову базу таборів відпочинку, медичне забезпечення закладів відпочинку, організацію виховної роботи у таборах розповіла методист районного методичного кабінету Козловська І.С.

У цьому році на проведення оздоровчої кампанії збільшено обсяги фінансування з районного бюджету, зросла вартість харчування у період оздоровлення в пришкільних та профільному таборах відпочинку (з 20 до 32 грн./день). Попереджено, що жоден дитячий табір відпочинку не повинен працювати без дозвільних документів, а контроль за цим – це зона підвищеної відповідальності.

Фахівці Держпродспоживслужби надали рекомендації стосовно дотримання санітарно-гігієнічних вимог у пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти; створення безпечних і сприятливих умов для організації дозвілля дітей у оздоровчих закладах.

Для кухарів, вихователів пришкільних та профільного таборів пройшло санітарно-гігієнічне навчання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.