Новини

17 Травень 14:15
ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ-2018 РОКУ Є ВЗАЄМОДІЯ МІЖ УСІМА ГІЛКАМИ ВЛАДИ ТА ВІДПОВІДНИМИ СЛУЖБАМИ
ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ-2018 РОКУ Є ВЗАЄМОДІЯ МІЖ УСІМА ГІЛКАМИ ВЛАДИ ТА ВІДПОВІДНИМИ СЛУЖБАМИ

В Конотопській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Шерудило Т.М. проведена нарада з питань організації оздоровчої кампанії у закладах загальної середньої освіти району. У заході прийняли участь начальники пришкільних, профільних, літніх мовних таборів, вихователі, кухарі та представники Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Начальник відділу освіти Вербняк М.Д. довів до відома присутніх планові показники з оздоровлення та відпочинку учнів у пришкільних таборах освітніх закладів району.

Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості учнів влітку 2018 року в пришкільних, профільних та літніх мовних таборах закладів загальної середньої освіти Конотопського району, нормативно-правову базу таборів відпочинку, медичне забезпечення закладів відпочинку, організацію виховної роботи у таборах розповіла методист районного методичного кабінету Козловська І.С.

У цьому році на проведення оздоровчої кампанії збільшено обсяги фінансування з районного бюджету, зросла вартість харчування у період оздоровлення в пришкільних та профільному таборах відпочинку (з 20 до 32 грн./день). Попереджено, що жоден дитячий табір відпочинку не повинен працювати без дозвільних документів, а контроль за цим – це зона підвищеної відповідальності.

Фахівці Держпродспоживслужби надали рекомендації стосовно дотримання санітарно-гігієнічних вимог у пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти; створення безпечних і сприятливих умов для організації дозвілля дітей у оздоровчих закладах.

Для кухарів, вихователів пришкільних та профільного таборів пройшло санітарно-гігієнічне навчання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу