Новини

31 Серпень 14:32
ГОТУЄМОСЬ ДО 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
ГОТУЄМОСЬ ДО 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Відповідно до наказу відділу освіти Великописарівської  районної державної адміністрації від 06.08.2018№251-ОД «Про проведення огляду готовності

закладів освіти району до роботи в  2018/2019 навчальному році» визначена комісія  з 13 по 14 серпня 2018 року здійснила огляд закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти та позашкільної освіти району щодо готовності до початку навчального року. У всіх закладах освіти зроблені поточні ремонти кабінетів, харчоблоків, їдалень, спортивних та актових залів, приміщень де знаходяться діти дошкільних груп. Велику увагу у закладах освіти було приділено оформленню та оснащенню  класних кімнат  та кімнат для відпочинку учнів першого класу. У всіх класних кімнатах для учнів першого класу встановлено комп'ютерне обладнання. Класоводи перших класів разом з батьками створили цікаву та затишну атмосферу приміщень, де будуть знаходитись майбутні першокласники. У Попівській філії встановлені нові сучасні меблі для відпочинку та збереження дидактичного матеріалу. У закладах дошкільної освіти  трудові колективи разом з батьками  створили всі умови безпечного та казкового перебування дітей в садочках та дошкільних групах навчально-виховних комплексів. Педагогічні, трудові та батьківські колективи кожного закладу освіти провели велику роботу по підготовці до початку навчального року. Всім велика подяка за проведену роботу. Будемо сподіватись що дошкільнятам  та учням буде цікаво  в закладах освіти.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.