Новини

26 Вересень 12:38
ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області: Суми не бояться повторення сміттєвого львівського сценарію
ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області: Суми не бояться повторення сміттєвого львівського сценарію

Вже кілька років поспіль вся Україна стоїть на вухах від ситуації зі сміттям у Львові – довгий час йому не могли знайти місця. Сумчани занепокоєні ситуацією у місті – сміття вивозять невчасно, майданчики не прибирають, полігони переповнені. Журналісти The Sumy Post поспілкувались із начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталієм Моісеєнком, який надав відповіді на всі хвилюючі питання.

Детальніше читайте за посиланням.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.