Новини

08 Квітень 11:22
І ЗНОВУ ПРО СТАН АТМОСФЕРНОГО ПОВТРЯ В ШОСТЦІ
І ЗНОВУ ПРО СТАН АТМОСФЕРНОГО ПОВТРЯ В ШОСТЦІ

За участю спеціалістів відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та депутатів Шосткинської міської ради було проведено позачергове засідання робочої групи з виявлення джерел забруднення атмосферного повітря міста Шостки хімічними речовинами. Було заслухано: керівника робочої групи, в. о. заступника Шосткинського міського голови О. Ткаченко, яка повідомила, про те, що робота спеціалістів Шосткинського інституту СумДУ зі створення датчиків, які дозволять вимірювати забруднення атмосферного повітря, зараз перебуває на стадії завершення. У найближчій час ці прилади пройдуть відповідні випробування. Також слід зазначити, що кількість звернень громадян на «гарячу лінію» Шосткинського міськвиконкому з дати останнього засідання (12.03.2019р.) з приводу забруднення атмосферного повітря різко зменшилася.

В. Павленко (громадський діяч, член робочої групи) також проінформував, що Шосткинські ІТ-спеціалісти вже розробили додаток для ІОS, який дозволить власникам смартфонів Apple відстежувати ситуацію із забрудненням атмосферного повітря в м. Шостці, а додаток для смартфонів на базі платформи Аndroid буде готовий приблизно через місяць.

О. Іщенко (представник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, член робочої групи) поінформувала, що з часу, що минув після попереднього засідання робочої групи, звернень громадян на адресу Держпродспоживслужби не надходило. Протягом цього часу здійснено контроль наявності дозвільно-погоджувальних документів підприємств м. Шостки, які мають стаціонарні джерела викидів а атмосферне повітря, проаналізовано результати моніторингових лабораторних досліджень, здійснених на території міста Шостки. Також зазначила про чергову відсутність у складі робочої групи представників екологічної інспекції та внесла пропозицію щодо офіційного звернення до Сумської екологічної інспекції, стосовно виділення спеціаліста для участі та надання відповідних консультацій, в т. ч. стосовно створення «міні-лабораторії» з постійного моніторингу стану атмосферного повітря в м. Шостка.

На розгляд наступного засідання робочої групи винесене обговорення пробних результатів вимірів «міні-лабораторії».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.