Новини

29 Листопад 13:52
ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОБГОВОРЕНІ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ
ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОБГОВОРЕНІ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

З метою виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р, розділом «Розвиток взаємодії між державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями споживачів, представниками бізнесу» (п. 7), спеціалістами управління захисту споживачів 27 листопада проведено лекцію-семінар із суб’єктами господарської діяльності у м. Білопілля щодо обговорень проблемних питань у сфері захисту прав споживачів.

Під час лекції було детально роз’яснено основні тези Закону України «Про захист прав споживачів», зокрема, ознайомлено з правами та обов’язками суб’єктів господарської діяльності та споживачів, також надані поради та наведені конкретні приклади.

Після закінчення лекції суб’єктами господарської діяльності були задані питання, на які фахівці управління захисту споживачів Держпродспоживслужби в Сумській області надали законодавчо обґрунтовані та вичерпані відповіді.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу