Новини

13 Серпень 17:16
Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області привітав колектив з професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини
Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області привітав колектив з професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Володимир Моісеєнко привітав трудовий колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з професійним святом Днем працівника ветеринарної медицини.

Вітаючи працівників, він наголосив: «У ваших руках – складна і відповідальна справа, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю у суспільства. Кожен Ваш крок – це стабільність епізоотичної ситуації в державі, це врятоване чиєсь життя з тваринного світу, це безпечні харчові продукти на столах наших громадян. І як відомо – «Медичний лікар – лікує людину, ветеринарний – людство!».

До привітань приєдналися перший заступник начальника Головного управління Євген Лазоренко та заступник начальника управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Віталій Крючков.

Керівництво Головного управління побажало працівникам ветеринарної медицини щастя та міцного здоров’я, радості, добробуту та достатку.

Кращим працівникам за сумлінну роботу та професіоналізм були вручені відзнаки – подяки Голови Держпродспоживслужби та асоціації лікарів ветеринарної медицини.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.