Новини

06 Березень 17:31
Кишкова інфекція в дошкільному закладі.
Кишкова інфекція в дошкільному закладі.

4-5 березня 2019 року спеціалістами Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області здійснено розслідування причин та умов виникнення групового захворювання гострою кишковою інфекцією серед вихованців молодшої групи закладу дошкільної освіти №10 «Ялинка», що в місті Конотоп, під час якого постраждало 4 дитини. Інформація про групове захворювання надійшла 4 березня з Конотопського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Запроваджені санітарно-протиепідемічні заходи з метою локалізації та ліквідації даного випадку. В результаті епідеміологічного розслідування встановлено, що групове захворювання не пов'язане з харчуванням в закладі, а виникло в результаті занесення інфекції з сімейного осередку та набуло поширення контактно-побутовим шляхом через недотримання особистої гігієни та гігієнічного режиму персоналом.

За виявлені порушення санітарно-протиепідемічного режиму винесено припис керівнику закладу та складено протокол про адміністративне правопорушення.

До речі, порушення гігієнічних вимог у даному закладі було виявлено і в ході планового заходу державного нагляду (контролю), проведеного у лютому поточного року, за що винна посадова особа вже притягувалася до адміністративної відповідальності.

У зв’язку з реєстрацією даного випадку спеціалістами Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області ініційовано розгляд питання профілактики кишкових інфекцій на нараді у відділі освіти Конотопської міської ради.

Станом на 06.03.2019 року нових випадків захворювання не зареєстровано. Протиепідемічні заходи тривають.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.